Jüri Gümnaasium- liikuv kool!

Jüri Gümnaasiumi õpilased naudivad suusatunde juba alates 14. jaanuarist. Teiste seas alustasid oma suusatehnika lihvimist ka 1. klassid meie tublide kehalise kasvatuse õpetajate valvsa pilgu all, kelle eesmärk on kujundada lastes spordiharjumust ja luua järelkasvu Eesti koolisportlastele.

Oleme väga uhked 2018. aasta koolidevaheliste meistrivõistluste kompleksarvestuses I koha saavutamise pärast ja tänulikud meie õpilastele, kes jätkuvalt soovivad tegeleda spordiga, selles häid tulemusi saavutada ning Jüri Gümnaasiumi erinevatel võistlustel edukalt esindada. Samuti avaldame kiitust kõigile kehalise kasvatuse õpetajatele, kes tegelevad pidevalt õpilaste ettevalmistusega võistlusteks.

Suusatunde saame oma õpilastele võimaldada just tänu rikkalikule suusabaasi varustusele, mille seast leiavad kõik vajaliku nii väiksed 1. klassi lapsed kui ka vanema kooliastme õpilased.

Soovime kõigile liikumist tulvil kooliaastat ning olgu Jüri Gümnaasiumi õpilaste sportlikud tulemused alati eeskujuks!