Täname õpilasi ja nende juhendajaid

Kiidame salatikonkursil osalejaid. Gümnaasiumiarvestuses saavutasid esimese koha: Iris Laanearu 12.b, Kädi Kurepalu 12.b, Kirsika Adler 12.b

Täname Erasmus+ projektis osalejaid ja panustajaid: Alice Kardin 12.b, Robin Aloe 12.a, Marian-Liis Kopp 12.a, Marcel Malsroos-Väli 12.a, Karoliine Kivistik 12.a, Mariliina Maltsar 11.b.

Täname advendiõhtu korraldamise eest gümnaasiumi õpilastele ja õpetajatele: Iris Laanearu   12.b, Kirke Nilus 12.b, Kädi Kurepalu 12.b, Kirsika Adler 12.b, Triine Ilves 12.b, Karmen Raudsepp 12.c, Gädi Laurimaa 12.c ja Vladimir Todurov 11.b, kes esines advendihommikul.

Markus Harald Meidra (3.c klass) - Pranglimise I piirkonnavooru Harjumaa arvestuses (1.-3. klassid) 5. koht; õpetaja Triin Tammistu. Kiidame!

Tevon Sild (3.c klass) - Pranglimise I piirkonnavooru Harjumaa arvestuses (1.-3. klassid) 15. koht; õpetaja Triin Tammistu. Kiidame!

Kiur Kristjan Pero (3.c klass) - Pranglimise I piirkonnavooru Harjumaa arvestuses (1.-3. klassid) 17. koht; õpetaja Triin Tammistu. Kiidame!

Elisabeth Valdmann (3.c klass) - Pranglimise I piirkonnavooru Harjumaa arvestuses (1.-3. klassid) 20. koht; õpetaja Triin Tammistu. Kiidame!

26. novembril toimus Mõttespordi olümpiaadi kabevõistluse esimene etapp. Võistlusel osales 253 mängijat. Jüri Gümnaasiumi esindajad jõudsid kõik esimese saja hulka. Võistkondlikus arvestuses algkoolide vanuserühmas on  Jüri Gümnaasiumi võistkond esikohal; õpetaja on Arno Uutma. Täname!

Kiidame õpilasi Annika Märtin  ja Lisandra Tatrik 6.c klassist ning Marten Teder 8.b klassist Mathable matemaatika meistrivõistlusel osalemise eest.

Selgunud on RMK Metsapostkaardi joonistusvõistluse tulemused. 100 parima hulka on valitud kahe Jüri Gümnaasiumi õpilase tööd: Maritta Hallik (3.d klass; õpetaja Heidy Siirak) ja Lukas Pihlak (3.g klass; õpetaja Karin Kask). Need 100 tööd on rahvahääletusel (36 parimast tööst trükitakse postkaardikomplekt - 24 tööd rahvahääletuse põhjal ja 12 tööd žürii valikul). Oma hääle saab anda: https://loodusegakoos.ee/metsakool/konkursid/eesti-koolilaste-metsapostkaart-2019

Täname toreda ja eduka esinemise eest Ääsmäe koolis ingliskeelsel etluskonkursil School Jokes 4.c klassi ja 4.b klassi õpilasi: Madis Kaarli, Anastasia Karasevich, Greete Kärner, Loore Lutsoja, Markus Madiste, Lisette Mettis, Kelly Saar, Mathias Nahkur, Valter Salong, Meribel Pajuri, Kristin Saveljev, Rauno Välba, Timo Tikan; õpetajad Sirje Nurk ja Esta Hio.

Maritta Hallik ja Kaspar Vares (3.d klass) - täname, et osalesite joonistusvõistlusel "Minu esimene start-up" ja õnnitleme, et võitsite loosiga endale auhinnad.

Karl-Andris Taal (7.e) ja Silver Romandi (7.e), täname teid ingliskeelse koolitutvuse eest ERASMUS+ projekti külalistele Jüri Gümnaasiumis 23.09-26.09.2019.