Õpilaste tulemused 2018/2019

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja
Oskar Märtin 8.c Matemaatika meistrivõistlus "Mathable" I koht Luisa Pani
Villem Harma 8.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Markus Kõllamets 8.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Märtin Asi 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Christopher Gutmann 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Lauri Mürkhain 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Marten Teder 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Markus Ivask 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Lucas Grauberg 2.b  Matemaatika meistrivõistlus "Mathable" IV-VI koht Eleri Troska
Kaspar Vares 3.d Pranglimine: I piirkonnavoor; Harjumaa arvestus I koht Heidy Siirak
Elisabeth Valdmann 3.c Progetiigri tulevikutegijate Harjumaa võistlus "Digi-Tiigrijaht 2019" I koht Triin Kütt
Dominik Altermann 3.a Progetiigri tulevikutegijate Harjumaa võistlus "Digi-Tiigrijaht 2019" I koht Triin Kütt
Tomi Kiisk 3.b Üleriigiline kratilugude rääkimise võistlus II koht Mirje Hagur
Gert Kabal 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Rasmus Pallum 5.d Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Romet Leppik 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Andreas Järve 4.a Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Patrik Volkov 5.g Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Marten Siller 5.g Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Ken-Erik Rätsepp 5.d Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Jardo Nõmm 5.a Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Leeni Raamat 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Grete Eerikson 12.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Eliis Turvas 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Mari Torsus 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Reili-Riin Vessmann 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Annabel Aavik 10.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Emili Nilander 10.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Anete Mooro 10.c Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Kristin Paas 5.c Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Signe Gerda Kants 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Elli Harma 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Greete Romandi 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Karita Nurmsalu 5.b Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Laura Naudi 5.a Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Karolin Karja 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Morten Karja 12.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Karl Peterson 12.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III  koht Eliise Pajumets
Gert Herodes 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Kevin Põldsam 10.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Hans-Andreas Haller 10.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Ralf-Matthias Ats 10.c Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Andreas Lill 10.c Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Morten Karja 12.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Andreas Lill 10.c EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Karl Peterson 12.a EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Joosep Tiitus 12.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Matin Pihlakas 11.c EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Kaspar Kasemaa 12.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Marcos Lehtsalu 10.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Gert Herodes 11.a EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga1.c V koht Kristjan Kärt
Sander Kanna 11.c EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Mirko Lainevool 9.c Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Mikk Lainevool 9.c Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Janno Hargisk 10.b Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Kaspar Sibul 10.b Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Otto Magnus Tihhonov 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Roosi Matilda Padari 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Liisi Kongas 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Mihkel Kool 4.e Eesti Meestelaulu Seltsi XI poiste-solistide võistulaulmine (eelmise õa kevadel) II koht Liivi Lumijõe
Danver Lepik 2.a Eesti Meestelaulu Seltsi XI poiste-solistide võistulaulmine (eelmise õa kevadel) III koht Liivi Lumijõe
Holger Himuśkin 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mairo Saarniit 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Markus Klais 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Markus Klais 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Remo Heinmaa 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Oliver Otlot 8.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Ralf Randver 9.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mattias Klais 9.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Stefan-Nikolai Rütkinen 9.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Miia Ott 6.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Elisabeth Aloe 7.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400ms III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Kirke Madar 6.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7.klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Annika Märtin 6.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Kristin Paas 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Johanna Koppen 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Marta Kiik 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Marjetta Õismets 5.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas