III trimestri info

Üldinfo

III trimestri ja aastahinnete väljapanemine 1.-5. klasside õpilastele - 1. juuni

Õppeaasta lõpetamine - 8. juuni

Suvevaheaeg: 9. juuni - 2. september

 

Väljasõidud

 

Aeg

Klass

Üritus

Koht

Vastutaja

5.-6. juuni

5.d klass

5.e klass

Klassiekskursioon Hiiumaa

Aili Leukmann

Margit Rohusaar

5. juuni

8.05-17.00

3.c klass

3.g klass

Klassiekskursioon Järva-Jaani vanatehnika varjupaik, Paistevälja laut

Pille Raudam

Mari Freimann

5.-6. juuni

4.c klass Klassiekskursioon Roosta Sigre Leht

5. juuni

10.30-14.00

3.d klass Seikluspark Nõmme Tiina Soans

5. juuni

11.00-16.00

5.c klass Lõpureis Vembu-Tembumaale Kurtna Eleri Troska

6. juuni

8.30-14.00

3.-4.v Loodusloo Muuseum Tallinn

Anu Grents

Diana Haljasmägi

6. juuni

8.00-14.00

2.d klass Klassiekskursioon Käsmu Marge Kalapüüdja

6. juuni

8.15-16.30

1.c klass Klassiekskursioon Haapsalu Triin Tammistu

6. juuni

8.15-17.30

3.b klass Klassiekskursioon Järvamaa Liidi Mehide

6. juuni

8.30-17.15

3.e klass Klassiekskursioon Naissaare Rita Jõemets

6. juuni

8.30-11.00

1.a klass Kodulooline õppekäik Rae vald Terje Papp

6. juuni

11.00-13.30

1.b klass Kodulooline õppekäik Rae vald Mirje Hagur

7. juuni

8.00-22.00

5.bl klass Klassiekskursioon Helsingi Anett Pindre

7. juuni

8.00-19.00

3.a klass Sportlik suvine väljasõit Tartu Sandra Taimre

7. juuni

8.00-18.30

2.c klass Klassiekskursioon Tartu Kristin Uuemäe

7. juuni

9.00-15.00

2.g klass Klassiekskursioon Turba MOMU ja Laitse RallyPark Triin Kütt

7. juuni

10.00-15.30

1.a klass

1.b klass

Õppereis "Lahemaa rannakülad ja loodus" Lahemaa

Terje Papp

Mirje Hagur

7. juuni

8.00-18.00

4.a klass

3.-4.v klass

Klassiekskursioon AHHAA Keskus Tartus

Linda Pihu

Anu Grents

7. juuni

8.15-19.00

2.e klass Klassiekskursioon Tartu Liis Soppe

Üritused

Aeg

Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja

2. juuni 1-5. klasside koorid ja rahvatantsijad Harjumaa Laulu- ja Tantsupidu Viimsi

Rutt Ridbeck Hairi Laurand Linda Pihu Helen Lagle

 

4. Juuni 8:30-13:30 2-3. klassid Spordipäev Staadion Spordijuht
5. juuni 1. klassid Volvo Estonia liiklusohutusprogramm "Peatu, Vaata, Lehvita" Huvialakooli saal, Ida parkla

Nele Pilman

6. juuni 12.10 1.-5. klassid Mini-playbox Aula Erika Piirmets

8. juuni

9.00

1.-8. klassid, 10.-11.klassid Kooliaasta lõpetamine Sisehoov Ida Isabel Kert