III trimestri info

ÜLDINFO

IV koolivaheaeg 22. aprill 2019 – 28. aprill 2019

Klassijuhatamise aeg 6.-9. klassides õppeaastal 2018/2019

Õpetaja nimi  klass Klassijuhatamise aeg Ruum
Maarika Avloi 6.a Teisipäev  kell 14.00 Õ409
Diana Haljasmägi 6.b Teisipäev kell 14.00 Õ216
Kristi Mänd 6.c Kolmapäev kell 14.00 K325A
Kristo Remmelgas 6.d Teisipäev kell 14.00 Võimla
Margit Rohusaar 6.e Kolmapäev kell 14.00 K325
Ene Nurmsoo 6.v2 Neljapäev kell 8.05 Õ415
Üllar Kerde 7.a Reede kell 13.05 K329
Kerli Truuver 7.b Neljapäev kell 14.00 G209
Carolina Kala 7.c Neljapäev kell 14:00 Õ309
Eda Selgis 7.d Neljapäev kell 14.00 Õ411
Anni Mehide 8.a Esmaspäev kell 14.00  Õ311
Gerly Leibenau 8.b Esmaspäev kell 13:05 Õ312
Timo Nikitin 8.c Teisipäev kell 14.00  Õ118
Riina Muug 8.d Neljapäev kell 12.40 Õ314
Martti Pent 9.a Esmaspäev kell 14.00 Võimla
Rea Meybaum 9.b Teisipäev kell 15.00 G221
Tavo Kekki 9.c Esmaspäev kell 14.00 Õ121
Kelli Vechterstein 9.d Kolmapäev kell 14.55 G304

VÄLJASÕIDUD

Aeg Kellele Väljasõit Sihtkoht Vastutaja

15.04

kell 8.05-11.35

6.a, 6.b ja 6.l klassid KIK projekt "Kena kevade on käes" Harku Maarika Avloi, Diana Haljasmägi, Eda Selgis

3.05

kell 10.10-13.30

8.a, 8.b ja 8.d klassid Teatrikülastus "Väike prints" Tallinn Irene Pukk

3.05

12.00-14.00

6.-12. klasside saksa keele õppijad Saksakeelne teater "Druck" Aula Inna Erik

10.-12.05.2019

kell 8.00-23.00

9.c klass Klassiekskursioon  Hiiumaa Tavo Kekki

10-11.05

9.d ja 9.l klassid 9. klassi lõpureis Pärnu Kelli Vechterstein

24-25.05

 

9.b klass Klassiekskursioon Osmussaare, Roosta puhkeküla Rea Meybaum
2-04.06 8.b klass Klassiekskursioon Hiiumaa Gerly Leibanu

3.06

8.30-17.00

8.a klass Klassiekskursioon Naissaarele Naissaar Anni Mehide

5.06

8.30-17.00

6.e klass Kanuumatk Tori Margit Rohusaar

7.06

 

6.e klass Klassireis Lätti, Siguldasse Läti  Margit Rohusaar

10.06

9.00-12.00

8.klassid Õppekäik Tallinna Loomaaeda Tallinn Sirle Reinholm
10-11.06 7.b klass Klassireis Valma seiklusparki Võrtsjärv Kerli Truuver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜRITUSED

Aeg Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja
15. aprill 8. klassid Loovtöö esitamine juhendajale    
15.- 18. aprill Koolipere Südamenädal   Tervisenõukogu

29. aprill

kell 8.05-11.05

9.b klass Matemaatika e-ülesannete katsetamine G217 Kadi Toomi, Anni Mehide
30. aprill  8. klassid Kirjaliku loovtöö esitamine koordinaatorile K227 Kadi Toomi

30. aprill

8.05-11.05

13.05-15.05

9.d klass

 

9.a klass

Matemaatika e-ülesannete katsetamine

G217

 

A152

Kadi Toomi
2. mai 8. - 12. klasside registreerunud õpilased Rae valla noortekonverents "Inspireeri mind" Rae Kultuurikeskus

Rae vald

Rae Noortekeskus

2. mai 9.c klass Matemaatika e-ülesannete katsetamine G217 Gerly Leibenau, Kadi Toomi

10. mai

9.00-10.00

10.10-11.10

 

8.a ja 8.b klassid

8.c ja 8.d klassid

 

Mida teevad narkootikumid ja alkohol inimesega?

 

Aula

 

Olesja Aau

7. mai

10.30 - 15.00

9. klassid Ohutuspäev   Tervisenõukogu

7. mai

10.30

6.-8. klassid Teemapäev: koostöö Erinevad klassiruumid Aineõpetajad

9. mai

9.00

9. klassid Põhikooli matemaatika proovieksam Gümnaasiumi auditoorium Gerly Leibenau, Anni Mehide, Kristi Korjus
14. mai

6. klassid

valimi õpilased

Riiklik tasemetöö eesti keeles   Kadi Toomi
15. mai   Kevadpidu tänupäev Pallihall Huvijuht
21. mai

6. klassid 

valimi õpilasd

Riiklik tasemetöö matemaatikas   Kadi Toomi
28. mai 9. klassid 9. klasside lõpukell   Huvijuht
30. mai 8. klassid Loovtööde kaitsmine   Kadi Toomi
30. mai 6. klassid E-õppe päev   Aineõpetajad
3. juuni 9. klassid Põhikooli lõpueksam eesti keeles Gümnaasiumi auditoorium Kadi Toomi
10. juuni 9. klassid Põhikooli lõpueksam matemaatikas Gümnaasiumi auditoorium Kadi Toomi
11. juuni 1.-8. ja 10.-11. klassid Lõpuaktus   Huvijuht
13. juuni 9. klassid Põhikooli lõpueksam valikaines   Kadi Toomi
18. juuni kell 17.00 9. klassid Põhikooli lõpuaktus   Huvijuht