II trimestri info

ÜLDINFO

II trimester 25.11.2019 - 06.03.2020


ÜRITUSED

(Viimati muudetud: 24.01.2020)

Aeg Kellele Üritus Koht Vastutaja
27. -31. jaanuar 4.-12. klassid  Kultuuri,- muusika- ja teatrinädal Waba(n)dus Erinevates kooli ruumides Elisa Rannala

5. veebruar

12.05-12.55

6.klassid Veebikonstaabel Maarja Punak: Internetiohud ja turvalisus Gümnaasiumi auditoorium Martti Pent
10. veebruar 6.-12.klassid Moeshow "Maapõuest" Rae kultuurikeskus Elisa Rannala
10-14. veebruar 1.-12. klassid Stiilinädal, sõbrapäeva tähistamine   Elisa Rannala

19. veebruar

9.00-11.35

6.-12. klassid Kõnevõistlus Aula Kerli Truuver

20. veebruar

10.00-11.20

9.klasside valitud õpilased Maakondlik teadmiste lahing inglise keeles A152 Kadi Viigi
21. veebruar 12.00 3.-12. klassid EV aktus Pallihall Kriste Kald
2. märts 6.-9. klassid E-õppe päev   Aineõpetajad
13. märts 6.-9. klassid Emakeele- ja ajaloopäev   Kelly Leo, Kerli Truuver ja  Sirle Reinholm
19. märts 6.-9. klassid Teemapäev Ainekabinettides Aineõpetajad

 

VÄLJASÕIDUD

(Viimati muudetud 27.01)

Aeg Kellele Üritus Koht Vastutaja

24. jaanuar

10.15-17.00

7.-12. klassid üksikud õpilased

Emakeeleolümpiaad

Viimsi kool Kerli Truuver

25. jaanuar

9.20-15.45

8.-11. klasside 8 õpilast

Maakondlik keemiaolümpiaad

Saku  Maarika Avloi

29. jaanuar

10.00-14.25

9.a, 9.b, 9.d klasside registreerunud õpilased Etendus "Apelsinitüdruk" Tallinn Irene Pukk

31. jaanuar

16.00-23.55

6.a, 7.b, 7.d klasside registreerinud õpilased Muusikal "Once" Viljandi Hairi Laurand

31. jaanuar

10.15-16.00

 

5,.6. ja 7. klasside 7 õpilast

NUPUTA Harjumaa eelvoor

Kehra Luisa Pani

1. veebruar

9.00-13.00

6.-12. klassid Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Saue Gümnaasium Eda Selgis

8. veebruar

9.00-12.00

9. klassi 7 õpilast Ajaloo olümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor Saue Gümnaasium Sirle Reinholm

11. veebruar

11.15-17.00

9.a klass

Loomade varjupaiga külastus ja meeskonnamängud

Tallinn Annika Allikson

17. märts

8.00-18.00

6.e klass AHHAA keskuse külastus ja uisutamine Tartu Eva Viidemann

20. märts

10.00-15.00

6.c klass Teatrikülastus Nukuteater Tavo Kekki

7. mai

10.00-14.00

6.a klass

Haridusprogramm „Teekond heli juurde“

Arvo Pärdi keskus Katrin Betlem

8. mai

8.00-19.00

9.c klass

Koolipäev Vanemuise teatris ja spordimuuseumi külastus

Tartu Sirle Reinholm
3.-5. juuni 6.c klass

Otepää seikluspark/ Kääriku Spordikeskus

Otepää Tavo Kekki
11.-13. juuni 9.d klass Klassi lõpureis Paunküla, Mooste, Setomaa Riina Muug