III trimestri info

ÜLDINFO

Jalgratturi koolitus

Koostöös JG Vilistlaskoguga ja OÜga Autosõit toimuvad jalgratturi koolituse tunnid lõimituna klassiõpetuse õppeainetega teisipäeviti alates 10. jaanuarist.

Teooriaeksam toimub 25. aprillil:

3.a – 5. tund - kabinet A349

3.b – 1. tund - kabinet A266

3.c – 3. tund - kabinet A259

3.d – 2. tund - kabinet A265

3.e – 4. tund - kabinet A260

2. mail on sõidupraktika ja eksam platsil – vajalik jalgratas ja kiiver. Osalevad kõik õpilased (ka need, kellel võib-olla teooriaeksam ei õnnestunud.) Kui ei ole ratast, siis saab laenata sõbralt, kes ka tunnis on või äkki saab sõbralt, kes õpib teises klassis.

Tänavasõidu tunnid toimuvad (osalevad kõik, isegi kui teooriaeksam ja platsil ei õnnestunud kõik, nagu vaja) järgmistel päevadel 5-liikmeliste gruppidena:

3.b klass – 9. mai

3.d klass – 16. mai alates 11.00

3.c klass – 23. mai

3.e klass – 30. mai

3.a klass – 31. mai

 

Spordivahetunnid võimlas pärast esimest tundi

 

Esmaspäeval 1. klassid; teisipäeval 2. klassid; kolmapäeval 3. klassid; neljapäeval 4. klassid; reedel 5. klassid.

Väljasõidud

Aeg

Klass

Üritus

Koht

Vastutaja

25. aprill

8.15-16.15

1.a klass

1.b klass

Etendus "Võlur Oz" Teater Ugala

Riina Remmel

Külli Liiv

26. aprill

9.30-14.30

5.c klass Programm "Rändame Eesti Vabariiki" Paide Ajakeskus Wittenstein Heidy Siirak

27. aprill

8.20-12.00

4.a klass

4.c klass

Eesti Tervishoiu Muuseumi külastus Lai tn 30, Tallinn

Teele Tammaru

Eleri Troska

28. aprill

9.00-14.30

4.b klass Robootika Tallinna Tehnikaülikool

Margarita Saar

Raina Sinisalu

27. aprill

10.30-13.30

1.c klass Õpilaste Teadusfestival Tallinna Lauluväljak Kristin Uuemäe

29. aprill

10.00-16.30

5.-6. klasside võistkond Üleriigiline võistlus "Nuputa" Pärnu Mai Kool Mirje Hagur
3.-5. mai

5.b klass

5.c klass

Klassiekskursioon Leedu Vabariik

Mirje Hagur

Heidy Siirak

4. mai

10.30-15.00

5.a klass Klaasipuhumise töötuba; muuseum Järvakandi Klaasitehas Terje Papp

8. mai

8.45-10.45

3.e klass Kino Sõprus külastus Tallinn Merke Kalinin

17. mai

9.20-12.40

1.e klass Etendus "Miisu" + Nukumuuseum Nukuteater Liis Soppe

17. mai

10.00-13.00

1.g klass Etendus "Miisu" NUKU Teater Triin Kütt

19. mai

8.00-16.00

2.e klass Õppeprogramm "Ajarännak telesaatesse" Paide Wittensteini Ajakeskus; Türi Ringhäälingumuuseum Rita Jõemets

22. mai

8.00-17.30

5.d klass Väljasõit Prangli saarele Prangli saar Malle Kempi

22. mai

9.00-13.00

5.c klass Õppekäik Tallinna Vanalinna Tallinna Vanalinn

Heidy Siirak

Esta Hio

Sirje Nurk

23. mai

8.30-11.00

1.c klass Kodulooline ekskursioon Rae vald Kristin Uuemäe

24. mai

9.20-14.30

4.b klass Projektipäev "Saladuste saar" Tallinna Ülikool

Margarita Saar

Raina Sinisalu

24. mai

9.20-13.00

5.b klass Tallinna Raekoja külastus Tallinn Mirje Hagur

26. mai

12.15-14.45

4.c klass Ingliskeelne ekskursioon Tallinna Linnamuuseumis Peeter I Majamuuseum

Eleri Troska

Annika Allikson

Margit Rohusaar

29. mai

8.15-16.30

2.b klass Klassiekskursioon Haapsalu Liidi Mehide
29.mai 9.00 4.-5. klassid Spordipäev Staadion Üllar Kerde
30.-31. mai 5.a klass Klassiekskursioon Hiiumaa Terje Papp
31.mai 9.00 1. klassid Spordipäev Staadion Üllar Kerde

31. mai

11.30-15.30

3.b klass Rocca al Mare Vabaõhumuuseum "Vanaaja koolitund" Tallinn Eleri Viikmäe

1. juuni

8.00-22.00

5.d klass Klassiekskursioon Läti Vabariik Malle Kempi

1. juuni

8.00-19.00

4.c klass Lõpureis Lõuna-Eestisse Suur Munamägi, Maanteemuuseum Eleri Troska

1. juuni

8.45-13.30

2.e Seljakotiprogramm "Mets kui apteek" Aegviidu Looduskeskus Rita Jõemets
2. juuni 2.-3. klassid Spordipäev Staadion Üllar Kerde

2. juuni

9.20-15.00

1.g klass Loomaaia külastus Tallinna Loomaaed Triin Kütt

2. juuni

8.30-11.00

1.d klass Kodulooline ekskursioon Rae vald Marge Kalapüüdja

2. juuni

11.00-13.30

1.a klass Kodulooline ekskursioon Rae vald Riina Remmel

5. juuni

8.00-19.00

2.e klass Õppeprogramm "Csi: DNA eraldamine"; inimese anatoomia näitus; 4D kino AHHAA Keskus Rita Jõemets

5. juuni

8.30-10.30

1.e klass Kodulooline ekskursioon Rae vald Liis Soppe

5. juuni

11.00-13.30

1.g klass Kodulooline ekskursioon Rae vald Triin Kütt

5. juuni

8.30-15.30

2.c klass

2.g klass

Klassiekskursioon Sagadi

Pille Raudam

Mari Freimann

5. juuni

9.15-13.30

2.b klass Õppeprogramm "Randlase maastikumäng" Viimsi Vabaõhumuuseum Liidi Mehide

5. juuni

10.00-14.00

5.a klass

5.õ klass

Loodusreis Lahemaa rahvuspark Terje Papp

Üritused

Aeg Kellele Üritus Koht, märkused Vastutaja
21.aprill 1.-12. klassid Jüripäeva teatejooks Tammik Üllar Kerde

21. aprill

11.15-16.00

1.-7. klasside võistkond Lagedi maleturniir Lagedi Kool Tiina Raud

20. aprill

13.00-14.00

4. klassid Ühine KiVa tund: külas Luguteater Aula Annelore Hirschon

24. aprill

9.30-11.00

 

11.10-12.40

 

5.b klass

5.d klass

5.a klass

5.c klass

 

Seksuaalterviseloeng

 

Koduklassid

 

Nele Pilman

27.aprill

4.-5. klassid

Jalgpalli klassidevahelised võistlused Staadion Martti Pent
28.aprill

16.30 1.-2.klassid

18.30 3.-5.klassid

Kevadball Pallisaal Linda Pihu, Helen Lagle, Sandra Suurkask

28. aprill

15.00-18.30

2.-3.v klass Perepäev

Keraamikaklass

Õppeköök

Anu Grents

5. mai

13.00

4. klasside esindajad Rae valla koolide 4. klasside orienteerumismäng Jüri alevik

Sandra Taimre

Merke Kalinin

8. mai

8.15-14.00

4.a, 4.b, 4.c klassid Projekt: Elu Metsamõisa tiigis Puhta Vee Park

Teele Tammaru

Margarita Saar

Eleri Troska

9. mai

8.15-14.00

4.e, 4.d klassid Projekt: Elu Metsamõisa tiigis Puhta Vee Park

Margit Rohusaar

Aili Leukmann

10. mai

9.55

3. klassid Üleriigiline tasemetöö: eesti keel Koduklassid Anne Kloren
11.mai 1.- 9. klassid, lapsevanemad Põhikooli kevadkontsert Aula Sandra Suurkask

16. mai

9.55

3. klassid Üleriigiline tasemetöö: matemaatika Koduklassid Anne Kloren
18.mai kell 18.00 1.-9.klassid Tänupäev Aula Sandra Suurkask

22. mai

9.00-9.45

 

9.55-10.40

 

10.50-11.15

 

11.15-12.00

 

12.10-12.55

 

13.05-13.45

 

 

1. kl Tarkade Klubi

2. kl Tarkade Klubi

 

II kooliastme Tarkade Klubi

3. kl Tarkade Klubi

NUTIka majanduse ring

 

Koolilehe ring

Töötuba "Virtuaalreaalsus" Aula Anne Kloren
25. mai Maleklassid Aastalõputurniir Aula Tiina Raud

29. mai

8.05

9.55

12.10

 

1.a klass

1.b klass

1.c klass

Projekt: Puud pargis ja metsas (nuhvliga) Kooli ümbrus Anne Kloren
29.mai 1. ja 4.-5. klassid Spordipäev Staadion Üllar Kerde

30. mai

8.05

9.55

12.10

 

 

1.d klass

1.e klass

1.g klass

Projekt: Puud pargis ja metsas (nuhvliga) Kooli ümbrus Anne Kloren
1. juuni 1.-5. klassid Matkapäev Jüri alevik Klassiõpetajad
2.juuni 2.-3. klassid Spordipäev Staadion Üllar Kerde