II trimestri info

Üldinfo

Talvevaheaeg 23. detsember - 3. jaanuar

 

Väljasõidud

Aeg

Klass

Üritus

Koht

Vastutaja

13. dets

9.15-15.00

2.d klass Etendus "Timbu-Limbu" Rakvere Teater Marge Kalapüüdja

13. dets

12.50-16.00

1.a klass Jõulutund muuseumis Rocca-al-Mare Vabaõhumuuseum Terje Papp

14. dets

8.00-18.00

4.b klass

4.e klass

Etendus ja ekskursioon Vanemuise Teatris Tartu

Eleri Viikmäe

Merke Kalinin

14. dets

9.00-12.30

1.g klass Örrekese Vanalinna seiklus Tallinna Vanalinn Karin Kask

14. dets

13.00-18.30

3.c klass

3.g klass

Etendus "Timbu-Limbu" ja jõulumaa Rakvere Teater

Pille Raudam

Mari Freimann

15. dets

8.00-16.00

2.c klass Lottemaa jõulumaa Tahkuranna Kristin Uuemäe

15. dets

8.30-12.00

1.c klass Vanamõisa Jõulumaa Vabaõhukeskuse tee 20, Vanamõisa, Harjumaa Triin Tammistu

15. dets

13.00-16.00

3.d klass Etendus "Eesti jõulud" Nukuteater Tiina Soans

18. dets

8.00-16.00

3.b klass Teatrietendus "Lumekuninganna" Ugala Teater Liidi Mehide

19. dets

8.25-12.35

1.d klass Vanamõisa jõulumaa Saue Heidy Siirak

19. dets

11.00-16.00

1.b klass Jõuluprogramm Mahtra talurahvamuuseum ja Eeru kõrts Mirje Hagur

20. dets

8.45-11.00

1.e klass Jõulutund: jõulukaardid minevikus, olevikus, tulevikus Kadrioru Lastemuuseum MiiaMilla Monika Piil

20. dets

9.15-12.00

4.c klass Piparkoogimaania Pärnu mnt 6, Tallinn Sigre Leht

20. dets

11.15-13.45

4.d klass Martsipanimuuseumi külastus Pikk tänav 40, Tallinn Kairi Keldo-Asi

20. dets

13.00-18.00

2.a klass

2.b klass

Teatrietendus "Timbu-Limbu" Rakvere Teater

Riina Remmel

Külli Liiv

21. dets

12.00-18.00

3.a klass Jõulud Alpakamaal Wile Farm; Türi Sandra Taimre

6. veebr

13.00-17.00

3.a klass

3.d klass

Lasteooper "Guugelmuugelpunktkomm" Rahvusooper Estonia

Sandra Taimre

Tiina Soans

Üritused

Aeg

Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja

15. detsember 1.-12. klassid Päkapikupäev   Ida Isabel Kert

18. detsember

9.55-10.40

2. klassid Jõulupeo peaproov Aula

Kristin Uuemäe

Ida Isabel Kert

19. detsember

kell 9.00

1. klassid Jõulupidu Aula Ida Isabel Kert

19. detsember

kell 11.30

2. klassid Jõulupidu Aula Ida Isabel Kert, Kristin Uuemäe

20. detsember

kell 9.00

3. klassid Jõulupeo peaproov Aula Ida Isabel Kert, Rita Jõemets
21. detsember kell 10.00 3.klassid Jõulupidu Aula Ida Isabel Kert, Rita Jõemets
21. detsember kell 12.00 4.-5. klassid Jõulupidu Aula Ida Isabel Kert
22. detsember kell 9

1.-3. klassid

Jõulukontsert Jüri kirik Ida Isabe Kert

22. detsember

10.00

4.-6. klassid Jõulukontsert Jüri kirik Ida Isabe Kert

19. jaanuar

16.00-19.00

1.-6. klassid Võistkondlik malevõistlus: õpilane+pereliige Aula Tiina Raud

25. jaanuar

9.00

3. klassid Õpilaskonverents Aula Liidi Mehide

26. jaanuar

9.00

5. klassid Õpilaskonverents Aula Eleri Troska

1. veebruar

9.00

4. klassid Õpilaskonverents Aula Anne Kloren

1. veebruar

9.00

9.55

11.15

 

3.e klass

3.c klass

3.b klass

Kohtumine Pimedate Raamatukogu töötajaga Raamatukogu Anne Kloren

2. veebruar

9.00

9.55

11.15

 

3.g, 3.v, 4.v klassid

3.a klass

3.d klass

Kohtumine Pimedate Raamatukogu töötajaga Raamatukogu Anne Kloren
31. mai 3. klassid Jalgrattapäev