II-III trimestri info

Üldinfo

Talvevaheaeg 24. veebruar kuni 4. märts.

II trimestri kokkuvõtvad hinded: 9. märts.

Jalgratturi koolitus

Koostöös JG Vilistlaskogu ja OÜga Autosõit toimuvad jalgratturi koolituse teooriatunnid III klassides alates 16. jaanuarist teisipäeviti: 1. tund - 3.b ja 3.-4.v klassid ruumis A260 ning 3.c klass ruumis Õ211; 2. tund - 3.d klass ruumis Õ209 ning 3.e klass ruumis A432; 3. tund - 3.a klass ruumis Õ212 ning 3.g klass ruumis Õ208.

 

Väljasõidud

Aeg

Klass

Üritus

Koht

Vastutaja

5. märts

11.00-13.15

3.e klass Haridusprojekt "Kuidas mõista balletti?" Rahuvusooper Estonia Rita Jõemets

6. märts

9.15-12.00

1.d klass Muuseumitund "Kevad loomariigis" Eesti Loodusmuuseum Heidy Siirak

6. märts

9.15-12.30

2.e klass Söö terviseks! Eesti Tervishoiu Muuseum Liis Soppe

6. märts

9.30-12.00

2.c klass Õppekäik Tallinna Lennujaam Kristin Uuemäe

7. märts

8.00-17.00

3.a klass

3.d klass

Talvine tuubitamine Otepääl Otepää Winterplace

Sandra Taimre

Tiina Soans

7. märts

10.15-13.30

4.c klass Sportlik klassiõhtu Viimsi Kuulsaal Sigre Leht

10. märts

18.00-22.00

3.e klass Ballett "Luikede järv" Rahvusooper Estonia Rita Jõemets

20. märts

10.00-14.00

3.b klass Õppeprogramm "Avasta elekter" Energia Avastuskeskus Liidi Mehide

22. märts

10.25-13.45

1.c klass Õppeprogramm "Erinev on eriline" Miia Milla Lastemuuseum Triin Tammistu

5. aprill

10.20-13.45

1.c klass Teatrietendus "Pollyanna" NUKU Teater Triin Tammistu

17. aprill

10.00-13.00

3.b klass Etendus "Siis, kui sa magad" KUMU Liidi Mehide

18. mai

10.00-13.30

4.c klass Õppekavast tulenev õppekäik: ingliskeelne ekskursioon Kadriorg

Sigre Leht

Esta Hio

Sirje Nurk

Üritused

Aeg

Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja

20. veebr

9.55-10.40

11.15-12.00

 

1.d, 1.e, 1.g, 1.v

1.a, 1.b, 1.c

EV 100: Külas on Piret Räni Raamatukogu Anne Kloren

21. veebr

8.05-10.40

1. klassod EV 100: Toit hingele ja meelele - 100 Eesti lastelluletuse ettelugemise maraton Aula Mirje Hagur
22. veebruar 1.-12. klassid EV100 spordiprogramm 100 kilomeetri ujumine Jüri ujulas Ujula Vilistlaskogu
23. veebruar kell 8.30 1.-2. klassid Vabariigi aastapäeva ball Pallihall Linda Pihu, Ida Isabel Kert
23. veebruar kell 10.30 3.-6. klassid Vabariigi aastapäeva kontsert-aktus Pallihall Ida Isabel Kert
12. märts 1.-5. klassid Emakeelepäev: etteütlused Koduklassid Marianne Martinson

12. märts

11.15-12.00

 

3. klassid

Emakeelepäev: kohtumine kirjanikuga Heli Illipe-Sootak Gümnaasiumi auditoorium Anne Kloren

12. märts

9.55

11.15

2abd. klassid

2ceg. klassid

Emakeelepäev: kohtumine kunstnik-illustraatoriga Kertu Sillaste Jüri Raamatukogu Anne Kloren

12. märts

12.00

1. klassid Emakeelepäev: etendus "Eile, täna, homme" (Teater Lepatriinu) Aula Anne Kloren

15. märts

8.15-9.30

9.30-10.45

 

1.-3. klassid

4.-5. klassid

Rahvusvaheline matemaatikavõistlus "Känguru" Gümnaasiumi auditoorium Anne Kloren

16. märts

9.00-10.30

1. klassid Õpilaskonverents Aula Anne Kloren

16. märts

11.15-12.45

2. klassid Õpilaskonverents Aula Anne Kloren

16. märts

9.55-10.40

10.50-11.35

 

4. klassid

5. klassid

Emakeelepäev: kohtumine kirjanikuga Mika Keränen Gümnaasiumi auditoorium Anne Kloren

27. märts

9.00

1. klassid Etluskonkurss Aula Mirje Hagur

27. märts

10.00

2. klassid Etluskonkurss Aula Külli Liiv, Triin Kütt

27. märts

10.50

4. klassid Etluskonkurss Aula Kairi Keldo-Asi

27. märts

12.10

3. klassid Etluskonkurss Aula Anne Kloren

17.-19. aprill

Tunniplaani järgi ing keele tunnis

5. klassid Inglise keele osaoskuste test Kabinet tunniplaani järgi Anne Kloren

18. mai

11.00-14.00

4.c klass Õppekavast tulenev õppekäik Tallinna vanalinn

Esta Hio

Sirje Nurk

31. mai 3. klassid Jalgrattapäev