I trimestri info

ÜLDINFO

I trimester lõppeb 24. novembril. 

Järgmine koolivaheaeg 23.12.2017-3.01.2018

VÄLJASÕIDUD

 

Aeg Kellele Väljasõit Sihtkoht Vastutaja

17.11

13.15-13.15

5.-7. klasside üksikud õpilased Mathable matemaatikavõistlus Tallinna Südalinna kool Anni Mehide

11.12

8.00-16.00

8.ad matemaatika rühm Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi külastus, tõenäosuse haridusprogramm Tartu Gerly Leibenau

24.11

8.05-15.50

9.a ja 9.b klassid ERMi külastus Tartu Ülle Uuemaa, Kristo Remmelgas

29.11

9.00-13.30

6.-9. klasside üksikud õpilased Saksa keele teemapäev Viimsi  Inna Erik

30.11

9.45-12.00

9.d, 7.v, 9.v, 9.i
klassid
Tallinna Lennujaama külastus Tallinn Hairi Laurand, Annelore Hirschon

20.12

8.15-15.30

7.a klass

Klassi jõuluüritus "Lõbusad tervislikud jõulud"

Ajakeskus Wittenstein, Paide Anni Mehide

20.12

10.00-12.15

 

8.c klass

Teravilja teekond toidulauale

Jüri, Balti Veski AS Tavo Kekki

9.01

8.00-17.00

8.c ja 7.c klassid

Winterplace külastus

Otepää Tavo Kekki, Timo Nikitin

 

 

ÜRITUSED

Aeg Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja
13. november 1.-12. klassid Vitamiinipäev   Tervisenõukogu

16. november

 

9. klassid Töövarjupäev   Veronika Koppel

23. november

18.00-21.00

6.-12. klassid Kolme minuti tants Aula Ida Isabel Kert

24. november

9.55-13.50

 

6.-9. klassid Võõrad linnad ja võõrad maad - teemapäev Ainekabinetid, aula, gümnaasiumi auditoorium Inna Erik, Kristi Mänd, Carolina Kala, Gerly Leibenau
27. november 6.-9. klassid Kodanikupäev    Kristi Mänd

29. november

9.00-9.50

5.b, 5.c, 5.d, 5.e, 6.a, 6.b  Projekt "Ei kiusamisele" Aula Annelore Hirschon

29. november

10.00-10.50

6.c, 6.d, 7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 7.v, 8.a, 9.v, 9.i   Projekt "Ei kiusamisele" Aula Annelore Hirschon

29. november

11.00-11.50

8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d  Projekt "Ei kiusamisele" Aula Annelore Hirschon

30. november

13.30-15.30

1.-12. klassid Salatikonkurss ja juhend Põhikooli söökla Tervisenõukogu

8. detsember

11.00-15.00

9. klasside üksikud õpilased

 

Füüsika õpikoda

 

Õ413

 

Laur Leetjõe

14.detsember 6.-12. klassid Võimlemisvõistlus Võimla Üllar Kerde
19. detsember 6.-9. klassid Jõulupidu Aula Ida Isabel Kert
22. detsember 6.-9. klassid Jõulukontsert kirikus Jüri kirik Ida Isabel Kert