I trimestri info

ÜLDINFO

Kanname vahetusjalanõusid alates 15.09.


ÜRITUSED

Aeg Kellele Üritus Koht Vastutaja

5. september

1. tund

2. tund

 

 

6-7. klassid

8.-9. klassid

 

Ühised klassijuhatajatunnid Aula Kadi Toomi
17.-18. september 6.-9. klassid Klassipildid Aula Elisa Rannala

17. september

10.00-14.00

7.-9. klassid (registreerunud õpilased) Maailmakoristuspäev    Riina Muug, Gerly Leibenau

24. september

8.05

9.55

 

7.a klass

7.c klass

Loodusainete tasemetöö G217 Kadi Toomi

25. september

9.00

9.55

10.50

 

7.e klass

7.d klass

7.b klass

Loodusainete tasemetöö A152 Kadi Toomi
26.september 4.-9. klassid Teatejooksupäev Staadion Spordijuht
30. september 6.-9. klassid e-õppepäev   Aineõpetajad

1. oktoober

3. tund

4. tund

 

6.-7. klassid

8.-9. klassid

Muusikapäev Aula Kriste Kald
7.-11. oktoober 6.-9.klassid Ettevõtlusnädal Aula, Õ411 Kadi Toomi, Annelore Hirschon

8.oktoober

10.50-12.30

7.klassid Loeng "Turvaline internet" Aula Kadi Toomi
4. oktoober 6.-9. klassid Õpetajate päeva tähistamine   Maria Tiro, Kriste Kald
16. oktoober 6.-9. klassid Teemapäev: loovus Ainekabinetid Aineõpetjad
18. oktoober 6.-9. klassid Kooli sünnipäeva tähistamine   Maria Tiro, Kriste Kald
21. november 9. klassid Töövarjupäev Vabalt valitud töökohtades Veronika Koppel

 

VÄLJASÕIDUD

 

Aeg Kellele Üritus Koht Vastutaja

25. september

13.00-17.30

6.a klass Nõmme seikluspargi külastus Nõmme seikluspark Katrin Betlem, Linda Pihu

10. oktoober

8.05-12.30

6.c klass KIK väljasõit Vääna rabasse Vääna raba Tavo Kekki

1. november

8.00-16.30

9.b klass Teatrikülastus koos veekeskuse külastusega Pärnu Gerly Leibenau
11. oktoober 9.25-13.30 7.c ja 7.b klassid

Linnuselahing Viikingite külas

Viikingite küla Hairi Laurand, Kristi Mänd

15. oktoober

10.40-14.30

8.d klass

Muusikaline noorteetendus "Mäng"

Salme kultuurikeskus Eda Selgis

16. oktoober

18.00-21.30

9.c klass

Teatrikülastus Draamateatrisse "Eesti matus"

Tallinn Sirle Reinholm

29. oktoober

8.05-13.30

7.b klass KIK väljasõit "Rännak tuhande lauka maal" Viru raba Hairi Laurand

28. oktoober

8.05-13.00

7.a klass KIK väljasõit "Rännak tuhande lauka maal" Viru raba Maarika Avloi

31. oktoober

8.05-14.00

 

8.d klass

 

KIK väljasõit Muraste Eda Selgis

1. november

9.50-13.30

8.b ja 8.b1 klassid Etenduse "Väike Prints" külastus Tallinn Kerli Truuver

4. november

8.05-14.00

7.c klass KIK väljasõit "Rännak tuhande lauka maal" Viru raba Kristi Mänd