I trimestri info

Üldinfo

Koolivaheaeg: 20. oktoober-28. oktoober

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

17. sept

8.00-13.30

5.a klass

5.b klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Linda Pihu

Eleri Viikmäe

17. sept

9.40-11.15

4.d klass Lagedi Õppekäik Juhani Puukooli Tiina Soans

17. sept

11.10-13.45

2.c klass Loodusmuuseum Muuseumitund Triin Tammistu

18. sept

8.05-14.00

5.c klass Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa" Sigre Leht

18. sept

9.15-12.30

2.b klass Loodusmuuseum Ürgmeri ja seenenäitus Mirje Hagur

18. sept

9.20-12.00

3.e klass Eesti Loodusmuuseum Seenenäitus Liis Soppe

24. sept

8.00-14.00

4.a klass

4.b klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Sandra Taimre

Liidi Mehide

25. sept

8.05.13.30

4.c klass

4.d klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Pille Raudam

Tiina Soans

26. sept

8.00-14.00

4.e klass

4.g klass

4.-5.v klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Rita Jõemets

Mari Freimann

Anu Grents

26. sept

10.30-14.00

5.c klass Nautica Keskus Terves kehas terve vaim Sigre Leht

1. okt

8.05-12.30

3.a klass

3.b klass

Viimsi RMK KIK projekt "Metsa sees on puud"

Riina Remmel

Külli Liiv

2. okt

12.00-14.00

2.d klass Harjumaa Muuseum Leivaprogramm Heidy Siirak

8. okt

8.00-13.15

5.d klass

5.e klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Kairi Keldo-Asi

Merke Kalinin

17. okt

8.00-18.00

4.e klass Viljandi Ekskursioon Ugala Teatris ja teatrietendus "Tuul kuu pealt" Rita Jõemets

17. okt

8.30-15.45

5.b klass Tallinna vanalinn Muuseumitund Eleri Viikmäe

18. okt

8.55-15.45

4.d klass Tallinna muuseumid Koolipäev "Vanalinna salaselts" Tiina Soans

17. okt

8.30-15.15

4.b klass Tallinna muuseumid Koolipäev "Puust ja punaseks" Liidi Mehide

31. okt

11.00-14.30

4.c klass

4.g klass

Salme Kultuurikeskus Teatrietendus

Pille Raudam

Mari Freimann

14. nov

9.15-12.45

2.d klass Laitse Rallypark Mina ja liiklus Heidy Siirak

13. dets

8.15-15.30

4.b klass Pärnu Endla teater Teatrietendus Liidi Mehide

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

19. september

8.05

9.00

 

9.55

11.15

12.10

 

 

1.b klass

1.av klassid

1.c klass

1.d klass

1.e klass

 

 

A349

A425

 

A354

A353

A433

 

Jalakäija koolitus - läbiviijaks OÜ Autosõit

(järgmised koolitused 26. septembril ning 3. oktoobril)

 

Anne Kloren

18. september 4.d klass Kooli õu Kooliõue istutustalgud Tiina Soans
26.-28. september 1.-12. klassid Aula Klassipildistamised Ida Isabel Kert
1. oktoober 1.-9. klassid Aula Muusikapäeva tähistamine Ida Isabel Kert
2. oktoober 4. klassid   Üleriigiline tasemetöö: loodusõpetus Anne Kloren
5. oktoober 1.-12. klassid   Õpetajate päeva tähistamine Ida Isabel Kert
19. oktoober 1.-12. klassid Pallihall Kooli sünnipäeva tähistamine Ida Isabel Kert

17. oktoober

9.00

1. klassid Aula Lepatriinu Teatri etendus "Terves kehas terve vaim" - KiVa programmi teemade toetamiseks Anne Kloren