Heategevusprojekt Meie panus

detsember 2016

„Meie panus“ on Tartu Miina Härma Gümnaasiumi õpilaste loodud heategevusprojekt, mille käigus kogutakse tulu aitamaks esimest tüüpi diabeeti põdevaid lapsi. Jõuluaktsiooni eesmärk oli meisterdada öökullikujulisi võtmehoidjaid erinevate ettevõtete jõulupakkide tarbeks. Üle Eesti võttis osa 29 kooli, nende hulgas ka Jüri Gümnaasium.

8. klassi tütarlaste käsitöötunnis valmis ühistööna 57 öökulli. Töötajate kaasamiseks korraldas heegeldamise töötube käsitööõpetaja Marge Korman ning puutöö alal juhendasid tööõpetuse õpetajad Tavo Kekki ja Timo Nikitin. Lisaks valmisid plastmassist 3D printeriga prinditud öökullid IT-töötajate valvsa pilgu all.

Jõuluaktsioon oli väga tähelepanuväärne ja seetõttu omistati sellele konkursil „Jüri Gümnaasium tänab ja tunnustab“ Jüri Gümnaasiumi aasta tegu 2017 auhind. Täname asjaosalisi!