Heategevuslikud jõululaadad

9. ja 11. detsember 2019

Heategevuslikud jõululaadad toimusid sel aastal kahel päeval ning kahes ruumis korraga – gümnaasiumi auditooriumis ja aulas. Õpilaste suure osavõtu tõttu jagasid õpilased müügipinda kahes saalis, kuhu nad olid jaotatud vanuseastmete järgi. Gümnaasiumi auditooriumis oli lisaks laadale avatud ka jõulukohvik, kus sai kohapeal ostetu mugavalt laua taga istudes ära süüa, kohviku osas oli tasuta väljas ka sidrunivesi.

Enamik õpilasi müüs erinevaid enda küpsetatud maiuseid, kuid leidus ka käsitöö ja isetehtud patsikummide, kehakoorijate, jõulukaartide, nukuriiete, hoidiste müüjaid. Soolastest küpsetistest olid populaarseimad erinevad pirukad.

Müügitulu annetus läks sel aastal MTÜ Laste- ja Noorte Kriisiprogrammile – annetuseks mõeldud summa sai kokku 435 eurot.