Etluskonkurss

Etluskonkurss „Koidulauliku valgel“

29. november 2019

29. novembril toimus Jüri Gümnaasiumis etluskonkursi „Koidulauliku valgel“ Harjumaa piirkonnavoor. Žüriiliikmeteks olid Kerli Truuver, Jüri Gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja ja Andres Kask, Tallinna Kanutiaia Huvikooli arendusjuht ja näiteringi juhendaja, näitleja. Žürii andis välja 5.-9. klasside arvestuses 1.-3. koha, 10.-12. klasside arvestuses 1.-2. koha ning neli eripreemiat. Konkursist võttis osa 24 õpilast kümnest Harjumaa koolist.

Jüri Gümnaasiumist osalesid 5. klasside õpilased Kätlin Väär, Kristo Timuska, Kevin Vent ja Liisa Ojasaar ning 6. klasside õpilased Marii Kõss ja Anett Hainas.

Auhinnalised kohad:

5.-9. klasside arvestuses

I koht – Eva-Riin Järve, Viimsi Kool, 9. kl

II koht – Kriselda Kisel, Keila Kool , 9. kl

III koht – Lisete Štšerbakov, Lagedi Kool, 8. kl

10.-12. klasside arvestuses

I koht – Liisa Veski, Viimsi Gümnaasium, 10. kl

II koht – Emili Kelle, Viimsi Gümnaasium, 11. kl

Eripreemiad

„Tekstide hea eriilmelise esituse eest“ – Kätlin Väär, Jüri Gümnaasium, 5. kl

„Karl Martin Sinijärve teksti parima esituse eest“ – Johanna Hanioja, Viimsi Gümnaasium, 11. kl

„Koidula luuletuse „Kaljukiri“ hea esituse eest“ – Karl Karilaid, Kehra Gümnaasium, 9. kl