Erasmus + kohtumine Jüri Gümnaasiumis 9.-14. novembril

Esimene projektikohtumine toimus Eestis, eestvedajaks Jüri Gümnaasium, kes pani kokku kõikide osalejate jaoks väga sündmusterohke nädala.

Esmaspäevaks, 9. novembriks, olid saabunud kohale kõik partnerid ning õhtul korraldati õhtusöök ja tutvumine Tallinnas. Kohtumine oli meeleolukas ning tunda oli suuri ootusi ja ärevust alanud nädala suhtes. Teisipäeva hommikul võeti külalised vastu Jüri Gümnaasiumis ning  tublide õpilaste eestvedamisel tutvustati neile Eestit, Rae valda ja Jüri Gümnaasiumit ning viidi ka maja ekskursioonile, et seda kõike oma silmaga üle vaadata. Õpilased rääkisid erinevatest meile iseloomulikest aspektidest – tuntud inimesed, leiutised, toit, traditsioonid, sümbolid ja koolielust – statistika, õppekava, õppekavaväline tegevus ning meie igapäevased traditsioonid. Kõige rohkem üllatas meie külalisi see, et lisaks koolile tegutseb majas veel mitu avalikku asutust – spordikeskus, raamatukogu, huvialakool ning noortekeskus.