2018/2019 õpilaspiletite pikendamisest

Õpilaspiletite pikendamine 2018/2019. õppeaastaks toimub selliselt, et kui õpilane tuleb augustis 2018 õpikukogusse uusi õpikuid ja töövihikuid saama, siis palume õpilaspilet jätta õpikukogusse. Pikendatud õpilaspileti saab kätte klassijuhataja käest õppeaasta esimesel koolipäeval.

Õpilased, kelle õpilaspilet on kolm aastat vana ning seetõttu kuulub õpilaspilet  uuendamisele (enamasti 4. ja 7. klassid), peaksid esitama uue õpilaspileti pildi juba suvel (v.a. õpilased kes on vahepeal õpilaspiletit uuendanud seoses vana õpilaspileti kadumisega/purunemisega ja kes on uue pildi esitanud). Õpilaspileti pilt saata aadressil it@jyri.edu.ee, juurde märkida õpilase nimi ja uue õppeaasta  klass.

1. ja 10. klasside õpilastele väljastatakse uued õpilaspiletid seoses kooli astumisega. Õpilaspileti pilt saata aadressil it@jyri.edu.ee, juurde märkida õpilase nimi ja uue õppeaasta  klass.