12. klassi lõpukell

18. aprill 2019

18. aprillil toimus 37. lennu lõpukell. Hommik algas traditsioonilise kogunemisega koolimaja ees. Heisati koolilipp ning direktor edastas lõpetajatele omapoolsed soovid. Seejärel liiguti algkooli poole, kus iga klass kohtus oma esimese õpetajaga.

Järgnes aktus aulas, kus helistati viimast koolikella ja edastati tänusõnu ning soove. Tantsiti koos Just Dance järgi, mängiti Kahooti ning lõbustati end õhupallide ja paberlennukitega.

12. klass esitas omapoolse lõpulaulu ja andis järgmisele lennule üle traditsioonilise nuku koos eelmiste lendude nimedega.

Õues ootas kõiki abituriente üllatus, nüüd oli võimalus oma lapselikkus täiel määral välja elada. Mängiti mullipallides jalgpalli, lõbutseti slip`n slide rajal võisteldes ja lisaks said kõik end suurele ühiskunstiteosele jäädvustada.

Oli igati meeleolukas päev, kust ei puudunud ohtralt naeru ja veesõda.