1.-5. klasside jõululaat

8.-9. detsember

Sel aastal toetavad Jüri Gümnaasiumi 1.-5. klasside õpilased MTÜ Minu Unistuste Päeva. Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel baseeruv organisatsioon, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära. Nii nagu õpilaste arv koolis kasvab, teeb seda ka annetussumma – sel aastal annetasid 1.-5. klasside õpilased kokku 680 eurot.

Kuldsetest südametest tulnud rõõm raskesti haigetele lastele.